Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus και προσφέρει ιδιωτική πισίνα για τη χαλάρωση των επισκεπτών.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία με 5 υπνοδωμάτια διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με μαγειρικά σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να μαγειρεύουν. Restaurante Porto Bello βρίσκεται σε απόσταση μόνο 350 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Lua Morena Forro450 μ.
- Outeiro church and panoramic view450 μ.
- Beach Supermercado400 μ.
- το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus150 μ.
- Porto De Galinhas Center550 μ.
- Mercadinho500 μ.
- Distribuidora de Bebidas e Alimentos MS400 μ.
- Por do Sol400 μ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre53 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre από η Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα;
Η Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα απέχει 55 χλμ. από το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα αποτελεί 93$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Sobrado Proximo Ao Centro De Porto De Galinhas Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.